Maviyumurta.Net , Türkiye’de ilk kez dağda serbest gezen Australorp ve Ameraucana (Safkan Mavi Yumurtacı) tavuklarının ORGANİK yumurtalarını üretiyor. Tavuklarımız tamamen doğal ortamlarda yemlenir. Türkiye’de ilk defa hibrit olmayan tavuğunu üreterek ve dağda özgürce gezen bu tavuklar tamamiyle organik sertifikalı yemlerle besleniyor. RENGİ TAMAMEN DOĞAL Mavi Yumurta’nın renginin tamamiyle natural olduğunun altını çizen Kamburoğlu, ” Yumurtanın […]


Maviyumurta.Net , Türkiye’de ilk kez dağda serbest gezen Australorp ve Ameraucana (Safkan Mavi Yumurtacı) tavuklarının ORGANİK yumurtalarını üretiyor.

Tavuklarımız tamamen doğal ortamlarda yemlenir. Türkiye’de ilk defa hibrit olmayan tavuğunu üreterek ve dağda özgürce gezen bu tavuklar tamamiyle organik sertifikalı yemlerle besleniyor.

RENGİ TAMAMEN DOĞAL

Mavi Yumurta’nın renginin tamamiyle natural olduğunun altını çizen Kamburoğlu, ” Yumurtanın renginin mavi olmasının nedeni hayvanın ırkıdır.Tarım Bakanlığı laboratuvarlarında bu yumurtanın protein değerinin başka yumurtalara göre aşağı yukarı 1,5 kat daha çok olduğunu öğrendik.” diye konuştu.

Sözcü Haber

Adres Istanbul / Beylikdüzü Telefon 0 530 313 76 91


Siparişlerinizi Banka havalesi veya Kapıda ödeme sistemi ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.
Organik Web Paketi® BrokerBey tarafından hazırlanmıştır.